Anime Manga Fan Art Forumu

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ecthelion

MesajKonu: Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT   Ptsi Ağus. 10, 2009 11:01 am

Anime'nin Adı: Dragon Ball
Kategori: TV Serisi
Tür: Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera
Bölüm Sayısı: 153
Türkçe Altyazı: Mevcut
Yönetmen: Daisuke NISHIO
Senaryo: Shun-ichi YUKIMURO
Animasyon: Minoru MAEDA
Müzik: Shunsuke KIKUCHI
Dizayn: Yuji IKEDA
Orjinal Eser: Akira TORIYAMA

Tanıtım:

Goku, ormanda ufak bir kulübede, ölmüş büyük babası Son Gohan'nın ona bıraktığı dört yıldızlı Ejder Topu'yla yaşamaktadır. Goku, bu Ejder Topu'nu, büyük babası zannetmektedir. Bir gün bu ejder toplarını arayan Bulma adında bir kız gelir ve Goku'ye Ejder Toplarının büyüsünü anlatır;
"Yedi tane Ejder Topu varmış. Bunların içindeki yıldızlar sayesinde parıl parıl parlıyorlarmış. Bir taneden yedi taneye kadar hepsini toplarsan ve doğru ilahiyi söylersen, Ejder Shenlong, gelip senin herhangi bir isteğini yerine getirirmiş. Ama yalnızca bir tanesini!!"
Bunun üzerine Goku ve Bulma bol aksiyon ve komedili uzun bir maceraya atılırlar ve Ejder Toplarını aramaya başlarlar.

Anime'nin Adı: Dragon Ball Z
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik
Bölüm Sayısı: 291
Yönetmen: Daisuke NISHIO
Animasyon: Minoru MAEDA
Müzik: Shunsuke KIKUCHI
Dizayn: Yuji IKEDA

Tanıtım:

Goku garip bir evrende kaybolur ve süper Saiyajin olarak geri döner. Dövüş artık tuvalet esprilerinden ve önceki serilerden daha ön plandadır. Önceki hikayelerde, ana konu Gokuyu öldürmek için gelecekten gelmiş ve onu koruyan herkesle savaşan 4 androidin etrafındaydı. 4 androidden biri olan Cell diğerlerinden evreni yok edebilecek kapasitesi olan 2 tanesini engeller. Goku’nun oğlu Gohan babasından daha hızlı ve daha güçlü olduğundan onu durdurabilecek tek kişidir...

Anime'nin Adı: Dragon Ball GT
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik
Bölüm Sayısı: 64
Yönetmen: Daisuke NISHIO, Minoru OKAZAKI, Osamu KASAI
Senaryo: Aya MATSUI
Müzik: Akito TOKUNAGA
Dizayn: Katsuyoshi NAKATSURU, Tadanao TSUJI, Takashi YOSHIIKE

Tanıtım:

Hikayemiz Dragon Ball Z'den 10 yıl sonra başlıyor. Ana karakterler Son Goku, Trunks, ve Pan'dır. Yine de Pan'nın büyükbabası olan Goku, 11 yaşında bir çocuk gibi görünmektedir.

Pilaf ve adamları aniden ortaya çıkar. İhtiyarlamış olan Pilaf hala Dünya'yı yönetmek ve yeniden genç olmak istemektedir. Yanlışlıkla "Mükemmel Ejder Toplarını" kullanır ve Goku'yu çocukluğuna döndürür. Goku kaçak robot Gill'le karşılaşır. Goku şimdi bir çocuk olsa da eskisi gibi güçlüdür. Ancak, "Shunkan Idou", "Anlık Hareket" ya da teleportasyon yeteneğini kaybetmiştir. Son Goku, DBGT'de eski haline dönmeye ve Dünya'yı kesin yıkımdan kurtarmaya çalışırken uzayın derinliklerine ve yeni sürprizlere ilerleyecektir.
Alıntıdır: anime.gen.tr

Ben daha dün gece bitirdim bütün seriyi. Biterken çok kötü hissettim kendimi. Az değil 508 bölümdür izliyorum. Sad Çocukluğumun animesidir. Tavsiye ederim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Desire
Admin

MesajKonu: Geri: Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT   Perş. Ağus. 13, 2009 8:37 am

Harika tanıtım çok teşekkür ederim ^^ eskileri hatırladım her gün bi heyecanla izlerdim bu animeyi Very Happy
Kullanıcı profilini gör http://fanart.turkforumpro.com
Ecthelion

MesajKonu: Geri: Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT   Cuma Ağus. 14, 2009 5:38 pm

Sabah 7de oynardı tvde bir ara o saatte uyanırdım izlemek için bende Very Happy tabii yine yarım bırakmıştı bizim kanalımız. Kısmet bugünlereymiş bitirmek Very Happy
Kullanıcı profilini gör
nyu

MesajKonu: Geri: Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT   Cuma Kas. 06, 2009 5:26 am

arkadaşlar 86 yapımı bı anime bu benımle yaşıt ve o zamana gore hareket efektlerı süper animeye zaten söylenecek laf yok
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT   

Dragon Ball-Dragon Ball Z-Dragon Ball GT
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası